Roman Šebrle už je zase zadaný.

Roman Šebrle už je zase zadaný. Michaela Feuereislová

Roman Šebrle má novou lásku. Líbačka s krásnou blondýnou!

Je to oficiální! Roman Šebrle (47) je zamilovaný až po uši. Ještě na pracovním večírku Primy mlžil ohledně nového vztahu a vykrucoval se, nyní ovšem spekulace potvrdil a ukázal svou novou vyvolenou. Blondýnka se na nejnovější fotce se Šebrlem líbá na dovolené v Toskánsku.

Stačí, aby se k někomu naklonil, a je z toho poprask? Rozvádějící se Šebrle promluvil o pověsti krále večírků

Roman Šebrle je charismatický muž, a když vyšlo najevo, že je jeho stabilní manželství v troskách, byl to šok. S manželkou Evou byl dlouhých 23 let a spekulace o krachu manželství začaly ve chvíli, kdy byl pohledný Šebrle před čtyřmi lety přistižen na televizním večírku se sekretářkou Denisou, s níž se líbal a nad ránem společně odjeli taxíkem.

Šebrle se probral z kocoviny a promluvil o líbačce s cizí ženou: Takhle si ženatý moderátor sype popel na hlavu!

Olympijský vítěz se tehdy omluvil a přiznal, že na sebe není pyšný. Po skandálu se zdálo, že se všechno vrací do starých kolejí a dvojice zvládne krizi překonat. Ovšem opak byl pravdou. Na začátku srpna Roman Šebrle prozradil, že z něj bude brzy rozvedený muž a jeho manželství je u konce. S Evou má Roman dvě děti.

Takhle ho na obrazovce neuvidíte: Roman Šebrle předvedl ve vlnách vypracované tělo

Zamilovaný Šebrle září na všechny strany a krásná fotka s pohlednou blondýnkou to jen dokazuje. Pár se pochlubil, že objevoval krásy italského Toskánska. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků