Hanu Zagorovou a Standu Hložka pojilo dlouholeté přátelství. Zpěvačka nechyběla na svatbě s jeho ženou Alenou.

Hanu Zagorovou a Standu Hložka pojilo dlouholeté přátelství. Zpěvačka nechyběla na svatbě s jeho ženou Alenou. Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová, Herminapress

Byla jejich celoživotní kamarádka: Standovi Hložkovi a jeho ženě šli Hana Zagorová a Štefan Margita i za svědky

V pátek mu celé odpoledne zvonil telefon z nejrůznějších médií, aby zavzpomínal na kolegyni Hanu Zagorovou (✝75), ale nebyl schopen ho vzít. Pro zpěváka Stanislava Hložka (68) nebyla zpěvačka pouze blízkou kolegyní, ale i jednou z nejbližších kamarádek.

"Táta i máma byli z Hančiny smrti hodně skleslí. Byla jejich hodně blízká osoba, i já si ji pamatuju celý svůj život. Ne že by se vídali každý týden, ale byli tady pro sebe," řekl Super.cz jejich syn Matyáš Hložek (28), který aby maminku rozptýlil, vzal ji s sebou na vyhlášení soutěže krásy Muž roku, kterou sám před pěti lety vyhrál.

Dojemná slova letitých kamarádů Zagorové: Haničko, šťastný let a pozdravuj Káju

"Štefan a Hanka jim byli i za svědky na svatbě, kdy už jsem byl na světě, byl mi asi rok a doma máme fotky, jak mě drží jako ročního chlapečka v náručí. Štefan šel za svědka mamce, Hanka tátovi," doplnil Matyáš, s jehož rodiči Zagorová pravidelně komunikovala, i když už byla hodně nemocná. "Pořád věřila, že si s tátou ještě zazpívá," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků