10 finalistek Dívky roku

10 finalistek Dívky roku Foto: archiv Dívka roku

Nejstarší česká soutěž krásy pokračuje 32. ročníkem: Tohle jsou nejkrásnější teenagerky Česka

Nejstarší soutěž krásy v novodobé historii Dívku roku nezastavila ani pandemie. Letos pokračuje už 32. ročníkem. Nejkrásnější teenagerky Česka budou bojovat o korunku již poněkolikáté toto úterý v pražském Divadle pod Palmovkou.

Finálový večer proběhne jako vždy v tematickém duchu, letos se bude Dívka roku věnovat sociálním médiím. Soutěžit bude deset krásných a talentovaných slečen, jejichž snímky si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. V minulosti soutěží prošly krásky jako Gabriela Lašková (32), Kristýna Kubíčková (25) anebo Iveta Vítová (39), která je jednou z patronek soutěže. Vítězka z roku 2020 Valerie Kaňová na sebe upozornila v semifinále Česko Slovenské SuperStar.

Tohle je nejkrásnější teenagerka Česka: Titul Dívka roku získala blondýnka, která umí zpívat a mluví třemi jazyky

Slavnostní galavečer, který má zároveň charitativní podtext, budou moderovat David Gránský (30) a Robert Urban (36). "Spolek Dívka spolupracuje desátým rokem s dětskou onkologií v Brně, Nadačním fondem Krtek. V letošním roce Spolek Dívka představí příběh osmileté Kristinky Anny, které v roce 2021 lékaři diagnostikovali nádor mozkového kmene," upřesnila za pořadatele Kristýna Sklenářová.

Finalistky se předvedou ve čtyřech soutěžních disciplínách – rozhovor s moderátorem, volná disciplína, přehlídka za doprovodu zpěvačky Terezy Maškové a pohybová disciplína. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků