Yolanda Hadid

Yolanda Hadid Profimedia.cz

Průsvitné šaty maminky Belly a Gigi Hadid odhalily, po kom slavné modelky zdědily sexy postavu

Tady se skvělé geny prostě nezapřou. Nejznámější sestry v modelingovém průmyslu Gigi (27) s Bellou Hadid (25) měly o své budoucí profesi jasno už dlouho dopředu. Jejich maminka Yolanda byla rovněž modelkou a své dcery k tomuto odvětví od dětství vedla…

Její snaha se rozhodně vyplatila, jelikož ‚Hadidky‘ patří mezi nejlépe placené modelky světa už několik let po sobě a jsou rozhodně těmi nejúspěšnějšími sestrami v oboru. Rovněž jejich bratr Anwar se vydal tou samou cestou a v modelingu se mu daří podobně dobře jako navazování vztahů se slavnými kráskami.

Někdejší hvězda modelingu našla v 55 letech perfektního muže. A svou lásku se nebojí dát najevo

Mezi jeho bývalky patří například Sofia Richie (dcera zpěváka Lionela Richieho), Nicola Peltz (současná manželka Brooklyna Beckhama), Kendall Jenner (nejlépe placená modelka posledních let a členka nejslavnějšího sesterského klanu světa) či Dua Lipa (populární popová zpěvačka).

Zbavila se implantátů a vypadá skvěle. Modelce v bikinách je opravdu 55 let

Rodačka z holandského Papendrechtu Yolanda Hadid, jež proslula i díky svému účinkování v reality show The Real Housewiwes of Beverly Hills, se v roce 1994 provdala za vlivného developera Mohameda Hadida, s nímž počala všechny své tři zmiňované děti. Manželství jim vydrželo šest let. V roce 2011 si vzala muzikanta Davida Fostera, ale opět po šesti letech následoval rozvod. Od května 2020 je ve vztahu s ředitelem společnosti Jingoli Josephem Jingolim. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků