Kdopak se to opět chlubí tělem v bikinách?

Kdopak se to opět chlubí tělem v bikinách? Profimedia.cz

Poznáte, komu patří tohle dokonalé tělo v bikinách? Napovíme, že jde o moderátorku po padesátce

Postava téhle blond krásky známé z televizních obrazovek nikdy neomrzí. Nestárnoucí moderátorka a letitá porotkyně soutěže Britain’s Got Talent má dokonce občas potíže, když musí obhajovat své někdy až příliš odvážné modely a výstřihy, které některé puritány před obrazovkami pohorší… Už víte, o koho se jedná?

V šoubyznysu protřelí jedinci už jistě správně tipli Amandu Holden (51), která naposledy předvedla své senzační křivky během dovolené v Itálii, kam přizvala i svou rodinu. V pondělí se na Instagramu pochlubila snímkem v bílých bikinách značky NAIA.

Ani stížnosti na oficiálních místech ji nezastaví: Moderátorka (51) miluje sexy outfity. Není divu, s touhle figurou!

Minulý týden pak fanoušky potěšila momentkou z jachty na Capri, kde pro změnu v černém a ještě titěrnějším modelu na zavazování na bocích nenechala nikoho na pochybách, že do budoucna rozhodně nehodlá s odhalováním přestat, jelikož jak sama říká, když na to pořád má tělo, proč by se vzdávala odvážného oblečení.

Amanda momentálně v Itálii tráví spoustu času, a to především kvůli připravovanému pořadu televize BBC s komikem Alanem Carrem.

Krásný den pro posekání trávníku. Moderátorka na to vytáhla svatební šaty

Nedávno se rovněž Holden pochlubila svými dvěma dcerami, které po mamince zdělily jen to nejlepší. Šestnáctiletá Lexi i desetiletá Hollie jsou opravdu okouzlujcí slečny a dost možná o nich ještě uslyšíme… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků