Šárka Rezková Super.cz

Rozchod s dlouholetým přítelem a nucené stěhování do horšího: Takhle to známá zpěvačka (ne)zvládá

Rozchod s dlouholetým přítelem a stěhování z domku do pražského bytu bez balkonu. Zpěvačka Šárka Rezková za sebou nemá jednoduché období, i když vynecháme peripetie s Dominikou Gottovou, které nabídla přístřeší. "Snažím se to brát s humorem, nic jiného mi nezbývá," řekla Super.cz.

"V životě jsou určité etapy, kdy to jde a kdy to nejde. Ale povedlo se mi, nevím, jak je to možné, že si teď z ničeho nic nedělám. Když nepřijde moje "máňa", dá se zvládat všechno," míní zpěvačka, která trpí maniodepresí. "Jestli jsem šťastná, nebo nešťastná? Jsem tak v normálu," krčila rameny.

Kamarádky už asi nebudou: Zpěvačka Šárka Rezková popsala vztah s Dominikou Gottovou, které poskytla přístřeší

"Rozchod jsem zvládala blbě, ale zvládla jsem to. Slušně se spolu bavíme, vycházíme spolu, doděláváme nějaké pracovní věci. Myslím, že to celkem jde," shrnula své pocity po rozchodu s Miroslavem Kolodziejem, s nímž tvořila pár osmnáct let. Rozešli se začátkem letošního roku.

Lejla Abbasová s rodinou plánuje stěhování z Česka: Kam míří a co na to říká Michael Kocáb, s nímž má syna?

Hledat klady na stěhování se jí ovšem daří jen těžko. "Byla jsem zvyklá žít v domě, takže to byl opruz. Sice bydlím v Letňanech ve staré zástavbě, ne v paneláku, takže to je celkem fajn, ale průšvih pro mě je, že to nemá ani balkon. Do budoucna stejně uvažuju - protože to nechci zabalit a říkám si, že by měl člověk ještě žít - o pořízení zahrady s domkem. Zase bych tam měla ty svoje kozy, dojila je a dělala sýry," zasnila se. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků