Jitka Čvančarová Super.cz

Tohle byste do ní neřekli: Jitka Čvančarová si užila válení v bahně, je velká sportovkyně a zastánkyně otužování

Netradiční roli, díky které změnila účes a naučila se aspoň základy ragby, dostala herečka Jitka Čvančarová (44) ve filmu Střídavka. "Ten účes mě bavil a klidně bych ho nosila, kdybych nepotřebovala vypadat jinak zase pro další projekty. Možná, že až budu mít někdy volno, dám si to na léto," svěřila Super.cz.

"Pokud jde o ragby, byla jsem šťastná, že pro sebe objevím nový sport. Z prostředí ragby jsem byla nadšená. Je to férový sport a charakter lidí, kteří ho dělají, tomu odpovídá," vyprávěla a v našem videu vyjádřila své pocity velmi explicitně a nevadilo jí ani to, že pro pozorovatele zvenčí jde o poměrně drsný sport.

Natáčela i v zimě a v bahně. "Kdo mě zná, ví, že miluju dobrodružství, ten vír života. A i to bahno. Adrenalin vás posouvá a já jsem člověk, který vítá, že začne pršet, když nemá, a všechno se musí měnit. Kdy zažijete válet se v bahně? Vždyť je to hezké," překvapila.

Rozverná Jitka Čvančarová: Na premiéře nového filmu předvedla sexy nohy a krajkové prádlo

Jitka je sportovkyně i v soukromí. "Neumím si už představit život bez jógy, bez otužování už taky ne. Jsem klasický wimhofovec (Wim Hof z Nizozemska se věnuje extrémním sportům - pozn.), ať si o něm každý myslí cokoli. Byla jsem na zimní expedici přímo s ním. A taky pravidelně lyžujeme," vypočítala Čvančarová, která nám ve videu prozradila, jak a kde přesně její otužování probíhá. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků