Lindsay Lohan a její manžel Bader Shammas v New Yorku

Lindsay Lohan a její manžel Bader Shammas v New Yorku Profimedia.cz

Tipli byste si, že tenhle týpek dostane divokou Lindsay Lohan až před oltář? Svoji jsou měsíc a herečka září štěstím

Svá divoká léta má Lindsay Lohan (36) zřejmě definitivně za sebou. Před měsícem si potají vzala o rok mladšího bankéře Badera Shammase, s nímž vypadá konečně opravdu šťastná. Poprvé od svatby byli nyní viděni v New Yorku, jak se vrací do hotelu po společném dni stráveném ve velkoměstě.

Bývalá herecká hvězda vypadala v černých letních šatech senzačně a široký úsměv na tváři naznačoval, jak skvělé životní období právě prožívá.

Zkrocení divoké ženy. Průšvihářka Lindsay Lohan se vdala. Vzala si tohoto fešáka!

Herečka, známá svým nespoutaným stylem života včetně drogové a alkoholové závislosti, měla v minulosti neméně divoký i soukromý život, ale tomuto pohlednému bankéři se podařilo sexy zrzku zkrotit.

Dvojice se seznámila v Dubaji a před zásnubami, k nimž došlo loni v listopadu, spolu randili dva roky. Bader má titul v oboru strojírenství z univerzity na Floridě, avšak působí jako viceprezident bankovního gigantu Credit Suisse.

Podepsala se na ní léta hýření? Lindsay Lohan se předvedla fanouškům nenalíčená

Podle serveru whosdatedwho.com, sledujícího vztahy slavných, je u Lindsay neuvěřitelné číslo 87 vztahů a údajných románků. Hvězda především dětských a teenagerských filmů Mezi námi děvčaty, Past na rodiče či Protivný sprostý holky si dokonce vedla seznam svých mnohdy slavných milenců, který otiskl v roce 2013 magazín In Touch a svého času způsobil celkem poprask…

Našla se na něm jména jako Zac Efron, Wilmer Valderrama, Adam Levine, Joaquin Phoenix, Justin Timberlake a mnoho dalších... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků