Brad Pitt prý konečně zase randí!

Brad Pitt prý konečně zase randí! Profimedia.cz

Že by se na něj konečně usmálo štěstí v lásce? Brad Pitt šest let po rozchodu s Angelinou opět randí!

Hollywoodský idol Brad Pitt (59) se údajně vídá s novou ženou. Zdroj z jeho okolí prozradil magazínu People, že Pitt randí, ale není prý zatím ve vážném vztahu. Že by tak Brad konečně po šesti letech od rozchodu s Angelinou Jolie dal šanci nové lásce?

Hvězdě trháků Troja, Sedm let v Tibetu, Hanebný pancharti nebo nově thrilleru Bullet Train se do nového vztahu dlouho nechtělo. Za celou dobu od rozchodu s Jolie se nepodařilo žádné ženě oficiálně stanout po jeho boku. Spojován byl přitom s kde kým. Stačilo, aby se k němu některá z žen víc přiblížila, a už se o ní spekulovalo jako o jeho nové partnerce.

Bradu Pittovi (56) prý dělá společnost tato kráska (27): Úspěšná modelka má kořeny u našich sousedů

Mezi takovými byly například herečky Kate Hudson, Sienna Miller, Alia Shawkat, Charlize Theron či dokonce česká topmodelka Karolina Kurková. Zřejmě nejblíže pravdě o vztahu s Pittem byla však modelka polského původu Nicole Poturalski.

Nechme se tedy překvapit, která z dam to u slavného fešáka, jenž byl ještě před manželstvím s Angelinou ženatý s Jennifer Aniston a zasnoubený s Gwyneth Paltrow, nakonec vyhrála. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků