Deva Cassel se rodičům povedla.

Deva Cassel se rodičům povedla. Profimedia.cz

Monica Bellucci a Vincent Cassel mají nádhernou sedmnáctiletou dceru: Její pohled vás dostane!

Bývalí slavní herečtí manželé Monica Bellucci (58) a Vincent Cassel (55) během jejich téměř sedmnáct let trvajícího vztahu přivedli na svět dvě půvabné dcery Devu (17) a Léonii (12). A právě ze starší Devy roste výjimečně krásná slečna. Není divu, že si jejích půvabů už všimly módní domy, a dokonce si ji už do své kampaně vybrala jedna slavná značka.

Kudrnatou brunetku si jako tvář svého parfému Dolce Lily zvolila značka Dolce & Gabbana. Ta reklamu natáčela loni v létě v italském Portofinu a Deva v romantických šatech s volánky vypadala jako princezna.

Monica Bellucci (57) přijímá roky s grácií: Podívejte se, jak ani na obědě s přáteli nezklame a vypadá kouzelně

Před kamerou jí to navíc neuvěřitelně svědčí a je vidět, že od rodičů pochytila herecký talent. Za sexy úsměv, který vykouzlila během ‚vábení‘ v červeném kabrioletu, by se nemusela stydět ani její maminka, a ta je na svůdné pohledy ve filmech přebornice.

Naposledy půvabnou Devu spatřili fotografové tento měsíc v ulicích Říma s jejím přítelem Lucou Salandrem, který je úspěšným modelem. Mladá dvojice vyrazila na nákupy, ale o pozornost očividně ani jeden příliš nestál. Nechme se překvapit, zda krásnou Devu zláká svět filmu, nebo zůstane spíš u slibně rozjeté kariéry v modelingu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků