Ricky Martin

Ricky Martin Profimedia.cz

Ricky Martin po „zdrcujícím“ obvinění z incestu: Tohle bych nikomu nepřál, ozval se konečně fanouškům

Zpěvák Ricky Martin (50) se ozval fanouškům poté, co čelil obvinění z incestu, údajně ze strany svého synovce. Obvinění byla nakonec stažena. Žádost o zamítnutí případu vzešla přímo od obviňovatele, uvedl zpěvákův právník. Martin, který byl doteď vázán mlčenlivostí, tak mohl učinit veřejné prohlášení.

Obvinění, která proti němu byla vznesena, označil za „bolestná“ a „zdrcující“.

Ricky Martin má s broukáním doma útrum: Takhle vtipně na něj reagovala zpěvákova dvouletá dcera

„Dva týdny jsem se nemohl bránit. Dodržoval jsem postup, kdy mě zákon zavazoval nevyjadřovat se, dokud jsem nepředstoupil před soudce. Díky bohu se fámy prokázaly jako lživé, ale chci vám říct pravdu. Bylo to velice bolestné a zničující pro mě, mou rodinu, mé přátele. Tohle bych nikomu nepřál,“ uvedl Martin ve čtvrtek.

Zpráva se objevila v polovině července, zpěvák vše od začátku odmítal. Podle španělských médií měl obvinění vznést Martinův synovec, sám zpěvák konkrétní nebyl, z vyjádření je pouze zřejmé, že šlo o muže.

K přiznání, že je gay, slavného zpěváka tlačili dávno předtím, než šel s pravdou ven. Dodnes z toho má trauma

„Osobě, která vykládala tyto nesmysly, přeji jen to nejlepší. Přeji mu, aby našel pomoc a mohl začít nový život plný lásky, pravdy a radosti, aby už nikomu neublížil,“ uvedl s tím, že jeho prioritou je nyní uzdravit sám sebe.

„Jak? Hudbou. Nemůžu se dočkat, až budu zpět na pódiu, před kamerou, a budu vás bavit, což mi jde nejlíp,“ vzkázal fanouškům. Těm, stejně jako rodině a přátelům poté poděkoval za podporu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků