Heidi Klum a Tom Kaulitz v Miami

Heidi Klum a Tom Kaulitz v Miami Profimedia.cz

Dokonalý pár na pláži: Heidi Klum (49) vedle svého kolouška Toma (32) zastavila čas

Tak tento pondělní relax na pláži v Miami v podání topmodelky Heidi Klum (49) a hudebníka Toma Kaulitze vypadá na nefalšovanou manželskou idylku… Dvaatřicetiletý člen německého uskupení Tokio Hotel má na svou ženu blahodárné účinky a sedmnáctiletý věkový rozdíl by u nich na první pohled určitě nikdo nehádal.

Dvojici v láskyplném objetí na lehátku zastihli fotografové v pondělí odpoledne a bylo vidět, že si vzájemnou blízkost umí dokonale vychutnat. Heidi je totiž čtyřnásobnou maminkou, a tak jsou u nich chvilky strávené pouze ve dvou asi poměrně vzácné.

Páni! Heidi Klum (49) předvedla snad nejodvážnější šaty kariéry. Podprsenka a kalhotky byly tabu

Klum dodnes patří mezi nejslavnější bývalé andílky Victoria’s Secret, kromě modelingu se totiž neméně úspěšně prosadila i moderováním nebo jako porotkyně v soutěžích, jako je Germany’s Next Top Model, Project Runway nebo v America’s Got Talent.

Dělá všechno to, o čem jsem kdy snila: Heidi Klum vyrostla konkurence. Její dcera (18) je překrásná

Modelce se tak očividně daří kromě profesního života i v tom osobním a s výrazně mladším partnerem jí to klape. Ostatně už po rozchodu s exmanželem Sealem, s nímž má tři děti (a nejstarší dceru Leni pak s Flaviem Briatorem), si vybírala spíš mezi mladšími ročníky. Jejím přítelem byl například v letech 2012 – 2014 její bodyguard Martin Kirsten a následně další tři roky randila s obchodníkem s uměním Vitem Schnabelem, jenž byl o třináct let mladší. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků