Robert Jašków

Robert Jašków Herminapress

Záporák z Ordinace ví přesně, jak o prázdninách potěší své děti. Čemu se naopak musí vyhnout?

O svém rodinném životě herec Robert Jašków (52) moc nemluví, pro Super.cz ale udělal výjimku a prozradil své aktuální plány. „Vyrazíme někam k moři, je to pochopitelně determinované potřebami mých tří dětí, takže my se se ženou musíme tak nějak přizpůsobit potřebám našich dětí, aby to léto měly zábavné a my si pak s manželkou děláme i sami výlety, které by pro naše ratolesti nebyly dostatečně populární, tak takové mám léto,“ svěřil se nám herec.

S touhle ženou žije 21 let a mají spolu tři děti: Seriálový záporák Jašków se pochlubil manželkou

Sám Robert je spokojený se svým životem a další dítě si už nepřeje: "Mariánka, Kubíček, Honzík, jsou super. Tři děti jsou pěkný číslo,“ řekl dříve Super.cz.

Natáčení Tváře v ohrožení: Robert Jašków si během zkoušky ošklivě poranil nohu

Oblíbený herec je aktuálně často na Moravě, kde na Pálavě točí stejnojmenný seriál, který bude za pár měsíců na obrazovkách televize Prima a sám je rád, že roli v tomto volném pokračování Vinařů dostal. „K tomuhle kraji mám poměrně silný vztah, jezdím sem často s rodinou a tady člověk zažívá úplně jinou atmosféru a dokáže vypnout a není to jenom tím vínem. Pálava je nádherný kraj,“ dodává Robert Jašków. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků