Ivana Trumpová zemřela po pádu ze schodů ve věku 73 let.

Ivana Trumpová zemřela po pádu ze schodů ve věku 73 let. Profimedia.cz

Nečekané a zdrcující úmrtí. Přítel Ivany Trumpové popsal jejich poslední rozhovor

Na zesnulou Ivanu Trumpovou (✝73) vzpomínají nejbližší z rodiny i řady přátel. K těm patřil i restauratér Zach Erdem, kterého s podnikatelkou pojilo devatenáctileté přátelství. Vzpomíná na ni jako na ženu kdykoli ochotnou pomoci, skvělou přítelkyni a úžasnou matku.

„Podporovala spoustu charit a všeho. Byla jako anděl. Kdokoli potřeboval pomoc, byla tam. Nestarala se o politické názory nebo náboženství, byla připravena pomoci každému,“ řekl Erdem, jenž vlastní celebritami oblíbený podnik 75 Main v Hamptons, magazínu People s tím, že Trumpová pro něj byla „téměř jako matka“.

Miluji tvého manžela. Jak dnes vypadá žena, ke které Donald Trump odešel od Ivany?

Naposledy spolu mluvili telefonicky před dvěma týdny, Trumpová se těšila na léto. „Tehdy poprvé mi řekla, že neví, jestli to v létě do Hamptons zvládne. Byla ale nadšená z plánované cesty do Evropy, kam v poslední době nemohla. Milovala St. Tropez, bylo to její oblíbené místo,“ uvedl podnikatel s tím, že má pocit, že si Ivana stěžovala na potíže s kyčlí, ale spojení nebylo dobré, takže si není jist.

„Řekla mi, že se chystá mě překvapit, ale necítí se dobře a nechce opouštět dům. Byla z toho rozmrzelá,“ uvedl.

Kamarádka Ivany Trumpové popsala místo jejího tragického úmrtí

Když se dozvěděl zprávu, že Trumpová zemřela, zdrtilo ho to. „Měl jsem v ruce kávu, kterou jsem upustil a začal jsem plakat. Vždyť jsem s tou ženou mluvil před 14 dny. Těšila se na Evropu a na Hamptons. Vyhledal jsem všechny dostupné informace a zdrtilo mě to, bylo to velmi nečekané,“ dodal Erdem. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků