Leoš Mareš se z práce má domů na co těšit...

Leoš Mareš se z práce má domů na co těšit... Michaela Feuereislová

Tady si může být Leoš Mareš otcovstvím stoprocentně jistý. Podívejte se na jeho rozkošnou fotku s dcerou a manželkou

Manželka Leoše Mareše (46) Monika Marešová (41) si plnými doušky užívá mateřství. Malá dcerka Alex jí dělá jen samou radost a je moc ráda, když si užívá krásné rodinné chvilky s manželem.

To samotný Leoš se tetelí blahem, protože holčička mu jde opravdu hodně do podoby. Jakmile mu to pracovní program dovolí, snaží se trávit čas s rodinkou. V létě mají navíc možnost užívat si společné chvilky na chalupě v jižních Čechách, což je v horkém počasí příjemný bonus.

První fotka v bikinách! Tři měsíce po porodu předvedla Monika Marešová tělo v celé kráse

Když se Mareš naposledy pochlubil snímkem s malou Alex, fanoušci jen zírali, což mu určitě muselo polechtat jeho ego. „To není možný to mě pos*r ta podoba, nádherná princezna,“ zněl jeden z mnoha komentářů na téma „tatínkova kopie“.

Tři měsíce po porodu dcery je zpět na své váze. Monika Marešová ukázala křivky v těsné bílé sukni

Sluší to i Leošově manželce Monice, jež má štíhlou postavu v genech, a tak se klidně může cpát sladkým a vyhýbat se i svému oblíbenému cvičení. „Jím hodně a jím sladký. Ale zároveň jsem nepřestala mít ráda zdravé věci,“ řekla nedávno Super.cz Monika s tím, že kila šla dolů i díky kojení.

Postavu by prý ještě potřebovala zpevnit, ale „netlačí na pilu“. „Musím začít makat, ale všeho s mírou, nechci to urvat,“ má jasno. Dlouhé procházky s kočárkem jsou tak sázkou na jistotu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků