Z dovolené si modelka odváží na památku několik nepřehlédnutelných kérek...

Z dovolené si modelka odváží na památku několik nepřehlédnutelných kérek... Profimedia.cz

To jako vážně? Silikonová Katie Price si z Thajska přivezla tři nová obří tetování na břiše a stehnech

Anglická modelka Katie Price (44), známá převážně z pánských časopisů, si z nedávné dovolené v Thajsku přivezla netradiční suvenýr. Svou stávající sbírku tetování rozšířila o další. A jelikož Katie není žádná troškařka, nechala si udělat rovnou tři. A obrovská!

Silikonová Katie Price má v bikinách s otáčením na ručníku trochu problém. A není se čemu divit

Když už, tak už, řekla si nejspíš Katie a opět se o kus vzdálila tradiční představě vzhledu maminky od pěti dětí… Price tak zvládla během svého pobytu nejen několik smluvených focení jak na plážích, tak například i šatů ve svatebním salonu, ale před návratem do rodné země si ještě nechala ‚vylepšit‘ tělo. Tentokrát to kupodivu nebylo na klinice plastické chirurgie, nýbrž v tetovacím salonu. Její břicho tak nově zdobí jednorožec v běhu a několik květin a stehna pokrývají roztažená orlí křídla.

Dcera Katie Price a zpěváka Petera Andreho slaví 15: Vypadá jako ztělesněná Barbie

Momentálně je Katie už opět v Londýně, kde byla spatřena se svými dětmi Jettem a Bunny a předtím i s dcerou Princess, jak míří na manikúru. Té zřejmě modelka chtěla vynahradit, že s ní kvůli pobytu v Thajsku nemohla strávit její patnácté narozeniny, které slavila koncem června. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků