Denisa Mendrejová

Denisa Mendrejová Michaela Feuereislová

Silikonové pětky umí prodat i na mole: Slovenské Miss Universe (35), která randí se synem Jiřího Bartošky, se do očí nepodíváte

V roce 2009 se stala slovenskou Miss Universe a i třináct let poté vypadá skvěle. Blondýnka Denisa Mendrejová byla letos součástí karlovarského filmového festivalu jako oficiální partnerka syna Jiřího Bartošky Janka.

Jejich vztah je čerstvý, proto o něm Denisa moc nemluví. "Jsem šťastná, to říct můžu. Uvidíme, co dál život přinese," řekla Super.cz modelka, která se svými dětmi žije v Bratislavě, zatímco Janek bydlí v Praze. A jak jim funguje vztah na dálku? "Kde je vůle, tam je cesta. Když dva chtějí být spolu, vzdálenost není taková překážka," vysvětlila.

Karlos Vémola a jeho snoubenka na skok ve Varech. Lela Ceterová vystavila obří vnady v odhalených šatech

V pětatřiceti a po dvou porodech vypadá Denisa výborně. Ani narození dvou dětí jí nezabránilo pokračovat v modelingové kariéře a na mole umí prodat i svá silikonová ňadra velikosti pět. Spolu s návrhářkou Beatou Rajskou, pro kterou také předváděla, jsme zapátrali v archivech a našli její snímky z módního mola, když pro ni předváděla kolekci Icon Women. Takový dekolt jako ona žádná z modelek nepředvedla. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků