Kim Kardashian s dětmi na Turks a Caicos

Kim Kardashian s dětmi na Turks a Caicos Profimedia.cz

Kim Kardashian a její mateřská stránka: Takhle dováděla se svými dětmi v oceánu

Během pobytu Kim Kardashian (41) a její rodiny na ostrovech Turks a Caicos v Karibiku vznikla řada úžasných snímků, Kim zde stihla například nafotit i luxusní kampaň se sestrou Khloé pro svou novou kolekci plavek, ale zřejmě ty úplně nejkrásnější, které si Kim přiveze domů především v podobě úžasných zážitků, jsou s jejími dětmi…

Televizní hvězda dováděla v oceánu s devítiletou North, šestiletým Saintem, čtyřletou Chicago a o rok mladším Psalmem, u čehož je zachytila fotografka. Kim se o několik vzniklých záběrů podělila i se svými 324 miliony sledujícími na Instagramu a ke snímkům přidala všeříkající popisek „ŽIVOT“.

Kim Kardashian se pochlubila intimními momenty s partnerem: Komikova reakce na její pozvání do sprchy vás odrovná

Zasloužilé mamince Kim, která s exmanželem Kanyem Westem počala své první dvě děti a další dvě si kvůli komplikovanému průběhu obou těhotenství nechala odnosit náhradní matkou, by se možná mohla velká rodina ještě rozrůst. Její o třináct let mladší přítel Pete Davidson totiž v úterý překvapil svým prohlášením, že je jeho snem mít dítě.

Kim Kardashian kápla božskou o vztahu s Petem Davidsonem: Šlo mi jenom o sex, přiznala otevřeně televizní hvězda

„Rozhodně jsem rodinný typ. Ta největší věc, kterou jsem ještě nedokázal, je to, že chci mít dítě. Je to jako můj sen. Jo a přitom je to tak banální,“ řekl Pete v rozhovoru svému kolegovi komikovi Kevinu Hartovi. Jak se k tomu asi postaví Kim? 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků