Robin Antin vyrazila na večeři v ležérním modelu.

Robin Antin vyrazila na večeři v ležérním modelu. Profimedia.cz

Znáte zakladatelku skupiny PussyCat Dolls? V 61 vypadá na třicet a neuvěříte, jakou má figuru

Asi málokdo by při pohledu na tuto dámu v teplákách, teniskách a krátkém tričku s kšiltovkou na hlavě správně uhodl její věk. Robin Antin je totiž tak trochu hříčkou přírody, ve svých jednašedesáti vypadá o desítky let mladší a o postavě ani nemluvě. A věřte nebo ne, právě ona stála za vznikem kdysi velmi populární dívčí skupiny PussyCat Dolls.

V tomto teenagerském outfitu vyrazila v úterý Robin na večeři do oblíbené restaurace Craig’s v Hollywoodu a když na ni začaly mířit objektivy fotografů, rozhodně se nebránila ani nějakému tomu pózování…

Členky Pussycat Dolls si stěžují na kritiku, že jsou až příliš sexy: U chlapů vám to nevadí, ale nám říkáte prostitutky

Za svoji figuru ovšem vděčí především své práci a přestože je její záběr široký (věnuje se mimo jiné herectví, zpěvu nebo navrhování oblečení), její hlavní činností je tanec a choreografie.

Sexy zpěvačka z Pussycat Dolls zářila na pláži. V plavkách byla neskutečně sexy!

Robin spolupracovala s takovými hvězdami jako Pink, Anastacia, No Doubt, the Offspring nebo Paris Hilton, jejím majstrštykem ovšem zůstává založení skupiny PussyCat Dolls v roce 1995, z níž vzešla například zpěvačka Nicole Scherzinger. Její dobrou kamarádkou je pak Kim Kardashian, se kterou nejčastěji chodí na nákupy nebo na manikúru. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků