Johnny Depp

Johnny Depp Michaela Feuereislová

Hvězdné manýry Johnnyho Deppa: Co vyžadoval před vystoupením v Praze?

Hollywoodský herec Johnny Depp (59) vystoupil v pražské O2 universum jako host během koncertu Jeffa Becka. Hvězda Pirátů z Karibiku si cestu do Čech užíval: „V náladě dorazil báječné, velmi se do Prahy těšil. Těší se hlavně na to, že si tu užije klid a hudební fanoušky na koncertu Jeffa Becka. On je pouze host a tuto roli si velmi uživá,“ prozradil pro Super.cz Radim Svatoň z pořádající agentury Liver music.

Johnny Depp se vrací do Pirátů z Karibiku, obletěla svět zpráva: Co na to herec?

Herec je tak nadšený z opětovného zájmu lidí, poté, co vyhrál soudní spor s exmanželkou Amber Heard (36). Ale na to, že je hvězdnou první velikosti nezapomněl ani v Praze, a tak vyžadoval spoustu věcí, aby se tu cítil komfortně. Vše ale podléhá informačnímu embargu: „Požadavky má veliké, a ještě k tomu tajné, takže bohužel nemůžeme ani naznačovat. Jen můžu prozradit, že je mezi nimi i speciální kytara, zvuk a světla,“ doplnil mluvčí.

Trestanec, policajt i feťák: Charismatický kamarád Johnnyho Deppa dorazil do Varů

Johnny Depp dorazil na stage zhruba po 50 minutách Beckova hraní. Jeho příchod vzbudil velký ohlas. Herec vedle zpěvu střídal akustickou a elektrickou kytaru, na které hraje perfektně. Právě hudbě se mimo herectví věnuje Johnny Depp už dlouhá léta. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků