Romana Pavelková

Romana Pavelková Profimedia.cz

Pánové, o tohle jste přišli: Čerstvě zamilovaná modelka předvedla v plavkách s hlubokým výstřihem svůj dekolt

Na společné koupání ve vířivce už mohou pánové zapomenout. Tři roky trval rozvod modelky Romany Pavelkové (38). Rusovláska aktuálně ale opět září štěstím. Ve společnosti se objevila po boku nového partnera a společně už plánují i dovolenou.

„Spolu tvoříme pár teprve krátce. Je to hodně čerstvé,“ svěřila se Super.cz Romana, která randí s ředitelem automobilové firmy Milanem Štědrou. „S partnerem plánujeme také dovolenou a chtěli bychom jet na týden do Itálie, takže se strašně moc těším,“ řekla nám rusovláska během odpoledne na golfovém turnaji, kde si užívala také koupání ve vířivce.

Tři roky se rozváděla, nyní září štěstím: Rusovlasá misska Pavelková je zamilovaná, chodí s expřítelem Ivany Jirešové

V plavkách s hlubokým výstřihem dala na odiv svůj dekolt a předvedla, že i 14 let po své účasti v soutěži krásy se do focení v plavkách může s přehledem pustit. Vedle zahraniční dovolené s novým partnerem plánuje Romana během léta také hned několik cest se synem. „S Maxíkem jedu na Dolní Moravu, letíme také na týden do Turecka, v srpnu jedeme také do Deštné se známými na chalupu, to budou procházky a túry, a pak budeme ještě u rodičů, kam pravidelně jezdíme, termíny, kdy mám Maxíka, už mám naplánovány,“ dodala modelka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků