Marsell Bendig a jeho doprovod na karlovarském filmovém festivalu

Marsell Bendig a jeho doprovod na karlovarském filmovém festivalu Michaela Feuereislová

Jana Bendiga dohání v hvězdné kariéře mladší bratr. Pod sakem byl nahý a mrkněte na jeho sexy doprovod!

To, že má finalista SuperStar Jan Bendig (28) mladšího bratra, který kráčí v jeho šlépějích, jsme si mohli všimnout už před dvěma roky, kdy se Marsell Bendig (23) zúčastnil stejné talentové soutěže. Tehdy nevyšplhal na stejnou příčku jako jeho prozatím slavnější sourozenec, nyní už Honzovi šlape na paty.

Vedle Adama Mišíka (25) byl Marsell na červeném koberci karlovarského filmového festivalu jedním z nejfotografovanějších mužů na premiéře filmu Banger, v němž ztvárnil jednu z hlavních rolí.

Poprvé spolu na akci: Iva Kubelková narovinu řekla, co si myslí o Adamu Mišíkovi, který randí s její dcerou Natálií

Adam pózoval se svojí přítelkyní Natálií Jiráskovou, a ani Marsell se nenechal zahanbit. Společnost mu na slavnostní premiéře dělala půvabná blondýnka Iveta Maurerová, vítězka Miss České republiky z roku 2018. "Ivetka je moje kamarádka, se kterou se znám už delší dobu a bylo moc fajn prožít ten krásný okamžik s ní," upřesnil Super.cz jejich vztah.

Na natáčení pak vzpomínal s nadšením. "Měli jsme přesně patnáct natáčecích dnů, tedy většinou jsme točili v noci, což bylo náročné, ale i tak úžasné," řekl.

Bendig natočil klip s bratrem, který šel do SuperStar: Budete mít problém ty dva rozpoznat

Aktuálně se věnuje spíše muzice než herectví. "Před dvěma týdny jsem vypustil svůj nový song a máme už dvě stě tisíc zhlédnutí, dostal jsem se i do trendů, což mi udělalo mega radost," prozradil. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků