Takhle to českým hvězdám seklo na premiéře.

Takhle to českým hvězdám seklo na premiéře. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Světová premiéra filmu o polyamorii Hany Vagnerové: Takhle se vyfikly Arichteva, Písařovicová nebo vnučka Miloše Formana

Světovou premiéru svého filmu Hranice lásky si za obrovského aplausu užila herečka Hana Vagnerová (39). Ve snímku si zahrály také Eliška Křenková, Antonie Formanová anebo Elizaveta Maximová (30), které na slavnostním promítání na karlovarském filmovém festivalu nechyběly.

Snímek o kontroverzním tématu polyamorie a vztahových problémech přilákal také Ondřeje Brzobohatého (39) s Danielou Písařovicovou (43). Nenechali si ho ujít ani jiné páry jako Veronika Arichteva (36) s manželem Biserem, Klára Melíšková s partnerem anebo Jan Cina (34) s partnerem Petrem Vančurou.

Monogamie jí už nestačila, a tak vnučka představitele majora Zemana začala žít ve vztahu s více lidmi

Jednalo se o velkou událost, snímek je také v hlavní festivalové soutěži, takže Hanka, která hraje nejen hlavní roli, ale je také spoluautorkou scénáře, byla hodně nervózní z jeho přijetí. Jedno je ovšem jisté. "Uvidíme, jak moc na to čeští hateři zareagují. Pokud film nějakým způsobem rozvíří debatu a vzbudí emoce, budeme jedině rádi," řekla Super.cz.

Jak to hostům premiéry slušelo, se podívejte v naší fotogalerii. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků