Míra Nosek Super.cz

Rok po natáčení Výměny manželek: Herec Míra Nosek pociťuje, že díky reality show má pevnější vztah s přítelkyní

Herec Míra Nosek (44) se s přítelkyní do televizní show zapojil v loňském roce. Chtěl ukázat hlavně to, že i herci musejí makat, aby zaplatili složenky: „Jeden z důvodů, proč jsem tam do toho šel, byl ten, abych apeloval na to, že když se nehraje, tak děláme různou práci. Ale vysílalo se to až po covidu no, i tak to byla fajn zkušenost,“ řekl pro Super.cz před natáčením pořadu Moje místa - speciál.

Změnilo se něco od jejich účasti ve Výměně? Intenzivně pracujeme na miminku, říká hvězda Účastníků zájezdu

Míra dále přiznává, že na natáčení bylo pozitivní hlavně to, že dodnes jsou se svojí drahou polovičkou více sladění. Dokonce i v případě cestování, kde byly na začátku vztahu velké neshody: „Během cestování rád vezmu batoh, věci a rád potkávám lidi z těch krajů, jak žijou a nikoliv žádného recepčního na hotelu. Jsem šťastný, že se dozvím to, jak je to doopravdy. Jinak dělám, co můžu, občas musím strávit ty Egypty u těch bazénů, ale už se mi podařilo, že jsme se Zuzkou sehnali sami bydlení, a paní se to líbilo, tak doufám, že ji tohle neopustí a zas takhle někam pojedeme.“ Říká s humorem herec, kterému se přezdívá nejslavnější český filmový gay.

Z herce se stal dělník: Hvězda Účastníků zájezdu Jaromír Nosek staví, bourá a míchá beton

Když oblast kultury zavřel lockdown, herec si vydělával jízdou s vysokozdvižným vozíkem v továrně v Neratovicích. Až vyrovná stav účtu, nic už nebude chybět k tomu, aby si s přítelkyní Zuzanou založili rodinu: „To bychom rádi, ale jako kdy. Spousty práce, už to není výmluva, teď je to reál. Je potřeba dohnat nějaký ty postcovidový resty a pak teprve bude čas. Ale určitě je to v plánu.“ Dodal Míra Nosek. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků