Princezně se na festivalu Glastonbury udála nepříjemnost, kvůli které se prý pěkně červenala...

Princezně se na festivalu Glastonbury udála nepříjemnost, kvůli které se prý pěkně červenala... Profimedia.cz

Královský trapas: Princezně Beatrice na hudebním festivalu třikrát zamítli platební kartu

Stává se to i v lepších rodinách, dalo by se říct, ale tentokrát se nepříjemnost v podobě zamítnuté platební karty, udála dokonce v té možná nejlepší rodině na světě... Konkrétně britské princezně Beatrice (33) na hudebním festivalu Glastonbury.

Na festivalu Glastonbury, jenž je jedním z největších hudebních akcí na světě, se to pokaždé hemží hvězdami těch nejzvučnějších jmen, a tak není divu, že si jej nenechá ujít ani řada celebrit a jak je vidět, i členů královské rodiny. Jenže tentokrát asi nebude princezna Beatrice, která dorazila i se svým manželem Edoardem Mapellim Mozzim nejraději vzpomínat na návštěvu stánku bistra oceněného dokonce i Michelinskou hvězdou s názvem Pony Bistro.

Princezna Beatrice byla krásná nevěsta. Tyto fotky vznikly jen krátce poté, co řekla „ano“

Platební karta jí nebyla zamítnuta jednou nebo dvakrát, ale hned třikrát, což podle deníku Daily Star způsobilo, že se princezna hodně červenala. Posléze se vrátila ke svému manželovi a ztratila se v davu, který už netrpělivě čekal na vystoupení jedné z letošních největších hvězd Billie Eilish.

V britské královské rodině zavládla radost: Vítá dalšího člena rodiny

Situace ale musela být princezně o to nepříjemnější, že byla společně se svým manželem jedněmi z nejsledovanějších účastníků festivalu... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků