Aňa Geislerová Super.cz

Opět potvrdila roli módní ikony: Aňa Geislerová zářila v šatech bez podprsenky a ve špercích za miliony

Herečka Aňa Geislerová (46) byla ozdobou premiéry filmu Prezidentka, kde ztvárnila titulní roli. Oblékla šaty od návrhářky Tatiany Kovaříkové, které doplnila luxusními šperky v hodnotě několika milionů korun.

Šaty jí šila návrhářka na míru. Původně si stejný střih šatů přála obléct ve filmu, k tomu nakonec nedošlo. Na premiéru pak šaty Kovaříková zbavila zdobení, které se Geislerové nelíbilo.

"Měly zdobení, které mi už přišlo navíc, chtěla jsem je čisté," řekla Super.cz Geislerová, kterou ozdobily i nádherné šperky Cartier.

"Některé jsou moje, některé půjčené. Já vždycky chci, aby se skamarádily, pak se jim po sobě stýská. A aby ty mé přivolaly ty, co ještě nejsou mé, za mnou," usmívá se herečka.

Kostýmy pro film Prezidentka se inspirují u Zuzany Čaputové a britské královské rodiny: Jak sluší Aně Geislerové?

Strach, že by nějaký šperk ztratila, nemá, ani bodyguarda neměla. "Jsem zvyklá. Když vozím všechny šperky do Varů, vždycky je na sebe nasadím a dost si to užívám. Mám to pak pod kontrolou," vysvětluje.

Jestli dorazí na letošní filmový festival, který začíná v pátek, zatím netuší. "Skoro všechny dny mi to vychází, že budu mít práci a točit. Uvidíme, jak to vyjde. Zatím nevím. Práce je práce," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků