Taylor Swift a Joe Alwyn tráví romantickou dovolenou na Bahamách.

Taylor Swift a Joe Alwyn tráví romantickou dovolenou na Bahamách. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nádherná Taylor Swift je pořád jako na obláčku: Měla tolik slavných mužů, ale až tento herec si ji zvládl udržet

Seznam bývalých lásek amerického zlatíčka Taylor Swift (32) je vskutku obsáhlý a jedno jméno je známější, než druhé. Ale nic naplat, u Taylor maximálně do dvou let všichni pánové skončili. Prolomit tuto neslavnou statistiku se podařilo až anglickému herci Joemu Alwynovi (31), s nímž zpěvačka randí už od roku 2016. A jak bylo zřejmé z jejich vzájemné náklonnosti během dovolené na Bahamách, jsou stále pořádně zamilovaní...

Páreček odletěl daleko od rušných letovisek na poklidný bahamský ostrůvek Eleuthera. Během koupání si vyměňovali polibky a něžnosti, romantickou atmosféru ještě podtrhl jejich na pláži zaparkovaný luxusní obytný přívěs Airstream, na nějž nedá dopustit například zpěvák Lenny Kravitz.

Podívala se mu do očí a pozvala ho na pódium. Šel jsem za ní jako štěňátko, přiznal princ William

Dvojice, jež se seznámila v roce 2016 během akce MET Gala, tak randí už šestým rokem, což je u Taylor jednoznačně rekord. Joeho si možná vybavíte z filmů Ulička slávy, Harriet, Operace Eichmann nebo Marie, královna skotská. Na nějakou opravdu výraznou hereckou příležitost ovšem Joe stále čeká a zatím je veřejností stále vnímaný spíš jako přítel Taylor Swift.

Taylor Swift překonala rekord Michaela Jacksona: Pyšný výraz zpěvaččiny matky bojující s rakovinou vás dostane

A komu že v minulosti úspěšná americká zpěvačka pláchla? Z jejího výčtu zmíníme jen ta nejslavnější jména – Joe Jonas, Taylor Lautner, John Mayer, Jake Gyllenhaal, Harry Styles, Calvin Harris nebo Tom Hiddleston. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků