Marek Taclík Super.cz

Sní o tom, že bude mít volno. Marek Taclík si letos dovolenou u moře s dětmi neužije

Herec Marek Taclík (50) si letošní léto moc neužije. Má jedno natáčení za druhým a zasloužená dovolená ho v dohledné době nečeká. "Původně jsem měl plány na léto, že jsem chtěl jet s dětma k moři, ale nakonec budou jenom pracovní," prozradil Super.cz oblíbený herec.

Dvojnásobný táta Marek Taclík (48) promluvil o rodině: Lituju, že jsem neměl děti dřív

Sám herec na otázku, kdy si odpočine, nevěděl, co říct. "Výborná otázka, to bych taky rád věděl. Ale tak až to všechno dotočím... tak v zimě?" Hvězda seriálu ZOO přiznává, že není nijak náročná, a po žádné vysněné exotické destinaci přímo netouží. Ke štěstí mu stačí volný čas a chvíle v sauně. "Nemám vysněnou destinaci. Já sním o tom, že budu mít volno. Mně stačí, když si občas zajdu do sauny, a to je moje takový jediný volno. Určitě bych se chtěl vrátit do Thajska, kde jsme byli se ženou, když jsme neměli děti," zavzpomínal Marek Taclík.

Známý herec promluvil o vážném úrazu z dětství. V posledním kole StarDance už ani nemohl sejít schody

Na otázku, zda neplánuje dovolenou pouze s milovanou ženou bez dětí, odpověděl smíchem. "Tak to je hodně vysněný! Doufám, že k tomu někdy dojde," rozesmál se herec a je jasné, že kvůli dětem na sebe moc času s manželkou nemají. Prásknul rovněž, že ani hlídání u nich doma moc nefunguje.

"Děti sami o sobě, páč jsou jim dva a čtyři, tak ty neplánujou zatím, ty žijí jenom teď a tady, což je asi správně. Nechci se mojí maminky ani tchyně nijak dotknout, ale ony se s tím hlídáním nepřetrhnou a děti jsou ještě malinký. Ale asi si je vezmou na chvilku, doufám," uzavřel herec, který přišel podpořit charitativní křest brýlí. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků