Alice Bendová s manželem Václavem a přítelem Michalem, kteří mají oba slabost pro stylové doplňky.

Alice Bendová s manželem Václavem a přítelem Michalem, kteří mají oba slabost pro stylové doplňky. Super.cz

Manžel Alice Bendové Václav se zlobí: To snad ne, milenec mojí ženy nosí mého kulicha

21. února 2012 11:45

Václav Benda, stále ještě manžel Alice Bendové (44), která světu konečně oficiálně přiznala vztah se svým mladším milencem Michalem Topolem (26), se kterým byla o víkendu přistižena při vášnivých polibcích, nevěřil vlastním očím. Michal na sobě prý měl čepici, která patří právě Bendovi.

Černého kulicha, kterého měl šestadvacetiletý Topol při líbačce s Alicí před objektivy novinářů naraženého na hlavě, si Václav Benda podle svých slov pořídil ve Spojených státech amerických a  Alice mu ho zřejmě při stěhování odvezla. „Koukám, že máme společného víc než ženu. Tu čepici, co měl na hlavě, jsem si koupil v Americe,“ řekl překvapený Benda, který byl rád, že zbytek oblečení včetně slunečních brýlí, kterými se mladý milenec jeho ženy maskoval, měl své vlastní.

Jak to tak vypadá, v novém domečku, do kterého se po rozluce s Bendou i se svými dvěma dětmi, pětiletým Vašíkem a dvouletou Aličkou, krásná herečka přestěhovala, našel Topol víc než jen otevřenou náruč své přítelkyně.

Vedle ztráty pokrývky hlavy prý Bendu podle zpráv z jeho okolí nejvíce trápí skutečnost, že zatímco jeho manželka neustále v médiích vykresluje jako notorického sukničkáře, tak ve skutečnosti za rozpadem jejich manželství stojí nevěra Alice. Ta se totiž s mladým milencem stýká už několik měsíců a právě on byl důvod, proč se rozhodla Bendová od manžela odstěhovat. 

Lucie Sieglová , Super.cz