Amber Heard

Amber Heard Profimedia.cz

Amber Heard tvrdí, že má důkazy proti Deppovi, soud měl ale jiný názor: Svému ex poslala odvážný vzkaz

Amber Heard (36) opět pokouší trpělivost svého exmanžela Johnnyho Deppa (59) a jeho právního týmu. Po rozhovoru se Savannah Guthrie pro Today show kanálu NBC, v němž mimo jiné označila Deppa za lháře a opětovně ho obvinila z domácího a sexuálního násilí, poslala vzkaz po své tiskové mluvčí.

„Pokud s tím pan Depp a jeho tým mají problém, doporučujeme, aby si Johnny sám na hodinu sedl se Savannah Guthrie a zodpověděl všechny její dotazy,“ vyzvala prostřednictvím Daily Mailu.

Provokace byla reakcí na prohlášení právního týmu Johnnyho Deppa, který zhodnotil televizní výstup herečky slovy: „Je nešťastné, že zatímco Johnny se snaží pohnout se svým životem dopředu, obžalovaná a její tým se vrací k opakování a opětovnému projednávání záležitostí, o kterých už bylo rozhodnuto soudem a porotou, která jednoznačně rozhodla v Johnnyho prospěch.“

Diváci nemohli uvěřit vlastním uším: Amber Heard nepřestává šokovat bizarním rozhovorem

Heard v rozhovoru například přišla s tvrzením, že má k dispozici pořadač plný poznámek od terapeuta, které podle ní dokazují, že ji Depp týral a vyhrožoval jí smrtí.

Soudkyně v procesu Depp versus Heard už přitom hereččině právnímu týmu zakázala předložit poznámky jako důkaz a zamítla je jako fámu. Amber je prý ale hodlá zveřejnit.

Zahrává si přitom s ohněm. Je vysoce nepravděpodobné, že by se jí Deppa podařilo vyprovokovat k veřejnému výstupu a hašteření prostřednictvím médií. Místo toho se ale klidně může stát, že ji Johnny zažaluje za pomlouvání znovu.

Jak někdo může věřit muži, který svět přesvědčil, že má nůžky místo prstů, diví se Amber Heard a je z toho hit internetu

Soud v kauze Depp versus Heard shledal herečku vinnou z toho, že svého ex pomluvila a udělil jí trest vyplatit mu odškodné ve výši 10,4 milionu dolarů. Amber se navíc nechala slyšet, že na vyplacení nemá a hodlá se proti verdiktu poroty odvolat.

Pokud se o to ale opravdu chce pokoušet, její výstup v televizi a výroky, které působí minimálně nepromyšleně, jí nejspíš nepomohou.

Depp se na rozdíl od ní ke kauze vyjádřil jedním prohlášením na sociálních sítích, v němž poděkoval porotě, svému právnímu týmu a především fanouškům, a uvedl, že když se mu podařilo očistit své jméno, rád by tuto nešťastnou životní kapitolu uzavřel. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků