Lourdes Leon pro Mugler

Lourdes Leon pro Mugler Profimedia.cz

Dcera Madonny je hvězdou módní kampaně: Takhle odvážná nebyla snad ani její máma

Pětadvacetiletá dcera zpěvačky Madonny (63) Lourdes Leon se stala tváří nové kampaně Mugler Resort 2023. Hvězdami napěchovaná kolekce rozhodně není pro žádné stydlivky, naopak si žádá notnou dávku sebevědomí a exhibicionismu. Ani jedno rozhodně nechybí Madonnině dceři, která už má za sebou několik poměrně nestydatých propagací nejrůznějších značek.

Aktuální kolekci dominuje černá barva a styl bondage, nejspíš se tak stane hitem mezi milovníky sado-maso hrátek, ale nepohrdne jistě ani samotná Madonna, které jsou podobné kousky blízké. Miluje především kalhotky tanga s pásky vedoucími pod oběma půlkami, což je jeden z hitů kolekce. Latex, kůže, vysoké kozačky nebo kožené rukavice se ovšem opakují hned v několika variacích.

Soupeří s vlastní dcerou? Madonna se postavila v prádle vedle Lourdes: S úpravami vypadají stejně staré

Lourdes se tak společně s dalšími slavnými jmény objevuje ve videu, kde je spolu s ní v hlavní roli béžová limuzína a obří kruhové náušnice. Na sobě má pak tělové bondage body připomínající ikonický model její maminky z 80. let od Jean-Paula Gaultiera se špičatými kužely na prsou.

Umělecká nahota před diváky: Dcera Madonny se zúčastnila simulovaných orgií

Spolu s Lourdes se v kampani objevily i Bella Hadid, Megan Thee Stallion, Sora Choi, Chloë Sevigny, Amber Valletta, Adut Akech nebo Shalom Harlow. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků