Marie Rottrová vypadá fantasticky.

Marie Rottrová vypadá fantasticky. Foto: hermina.cz

To je neuvěřitelné: Marie Rottrová po sedmdesátinách ještě omládla

Marie Rottrová (80) sice na svém posledním koncertním turné oslavila sedmdesátku, nikdo by jí tenhle věk nehádal. Je stále plná energie a vypadá výborně. Přesto trvá na tom, že svoji koncertní kariéru ukončila. Už ale začala připouštět nějaké výjimky. "Vystoupím na dvou plesech a slíbila jsem Pavlovi Bobkovi (✝76), že si s ním zazpívám na jeho velkém narozeninovém koncertu. Termín ale ještě nevím," svěřila Super.cz.

Rottrová se po delší době objevila na veřejnosti, když se stala jednou z kmoter výstavy orchidejí v pražské botanické zahradě v Tróji. "Sama orchideje pěstuji, ale poslední dva roky se jim nějak nedaří, třeba mi tady poradí, kde dělám chybu," věřila zpěvačka, která je květinami obklopena stále.

"Mám spoustu kytek doma i na zahrádce. A od té doby, vlastně posledních šest let, co jsem s partnerem, mám doma i spousty řezaných, hlavně růží," chválila svého přítele Milana Říhu. Není to ale tím, že by měl květinářskou firmu, jak se v médiích uvádělo. "To byl takový šum, Milan je spíš zelinář, takže kdyby mi měl nosit něco z práce, byly by to spíš hlávky kapusty," smála se Rottrová.

Na tom, aby dobře vypadala, prý výrazně nepracuje. "Pokud jde o pohyb, tak kromě práce na domě a na zahrádce chodíme jednou týdně tančit. Ale brzy mají otevřít u nás v Kolovratech nové centrum, kde budou nejen různé taneční kurzy, ale i zumba nebo pilates. Chci to všechno vyzkoušet," plánuje zpěvačka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků