Elisabetta Canalis na balkoně předvedla své přednosti.

Elisabetta Canalis na balkoně předvedla své přednosti. Profimedia.cz

Sexy bývalka George Clooneyho vystavila vnady bez podprsenky na hotelovém balkoně

Ještě než George Clooney našel ženu svého života v půvabné a nebezpečně inteligentní právničce Amal Clooney (kdysi Allamuddin), strávil dva roky ve vztahu s italskou modelkou a herečkou Elisabettou Canalis, což si možná mnozí ještě vybaví. Právě tato kráska, která je maminkou téměř sedmileté holčičky, byla spatřena na balkoně jednoho z hotelů v italském městečku Santa Margherita Ligure, kde dala na odiv svou senzační postavu.

V titěrném hnědém topu jasně předvedla, že její vnady ještě ani trochu nepoznaly sílu gravitace, a navíc se zdá, že oproti minulosti jsou o poznání plnější. Zda si k nim ovšem herečka dopomohla plastickou operací, není známo.

Krásná Italka známá od Clooneyho ukázala své skvostné tělo v bikinách

Rodačka ze Sardinie, která nedokončila studia na univerzitě kvůli tomu, že začala vystupovat jako tanečnice v televizi v show Striscia la Notizia, se později uchýlila k filmu. Objevila se například v malé roli ve snímku Deuce Bigalow: Evropský Gigolo nebo v Love Bugs 2. Zároveň se věnovala modelingu a moderování. Od roku 2015 je ambasadorkou dobré vůle organizace UNICEF.

Bývalka George Clooneyho se vdala: Pod čepec ji dostal tenhle fešný chirurg

V osobním životě jí to ještě před Georgem nevyšlo s fotbalistou Christianem Vierim ani s režisérem Garbielem Muccinim nebo dalším fotbalistou Reginaldem. Nakonec se usadila vedle chirurga v oboru ortopedie Briana Perriho, s nímž v roce 2014 vstoupila do manželství a jenž je zároveň otcem její dcery Skyler Evy. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků