Keanu Reeves s přítelkyní Alexandrou Grant

Keanu Reeves s přítelkyní Alexandrou Grant Profimedia.cz

Keanu Reeves po delší době vyvedl svou lásku: Éterická umělkyně shodila šedivé lokny a omládla

Keanu Reeves (57) po delší době vyvedl partnerku Alexandru Grant (49). Společně zavítali na charitativní akci MOCA Gala v Los Angeles a moc jim to slušelo.

Herec se „vyzbrojil“ smokingem a Alexandra vynesla červenou róbu, která jí velmi lichotila. Své pověstné šedivé lokny umělkyně sestříhala a nosí teď účes na krátko, díky čemuž omládla.

Keanu a Alexandra se seznámili v roce 2009. Spolupracovali na dvou knihách a vlastní spolu nakladatelství X Artists’ Books. Nejprve byli tedy obchodními partnery. V roce 2019 se prvně objevili na akci jako pár, ten ale údajně tvoří už roky.

Barva jejích vlasů vzbudila rozruch: Nová láska (46) Keanu Reevese (55) řekla, proč si odmítá obarvit šediny

Reeves byl předtím v letech 1998-2000 ve vztahu se zesnulou herečkou Jennifer Syme, se kterou přišli o dítě. Dcerka se jim narodila mrtvá. Po těchto životních tragédiích se herci nelze divit, že o svém soukromí veřejně nemluví.

„Přišel jsem do Hollywoodu, abych točil filmy,“ sdělil v roce 2019 magazínu Parade. „Jsem velmi vděčný, že jsem měl takovou příležitost, ale soukromí si rád střežím a je hezké, že ještě pořád můžu existovat,“ nechal se slyšet. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků