Princ Harry a Meghan během oslav královnina jubilea.

Princ Harry a Meghan během oslav královnina jubilea. Profimedia.cz

To je ona! Dcera prince Harryho Lilibet slavila první narozeniny a je tatínkovou kopií

V rámci návštěvy prince Harryho (38) s jeho ženou Meghan Markle (41) a jejich dětmi během oslav královnina jubilea ve Velké Británii se uskutečnila i oslava prvních narozenin malé Lilibet. Ta se konala v památkově chráněné Frogmore Cottage ve Windsoru a o zachycení těch nejhezčích momentů se postaral fotograf a rodinný přítel Misan Harriman, jenž se účastnil party i se svou rodinou. O roztomilý snímek rusovlasé holčičky se podělil na Instagramu.

Jedná se tak o teprve druhou fotografii Harryho dcery, která nese jméno po své prababičce, královně Alžbětě II. Lilibet jí v soukromí říkával její choť princ Philip (✝99). První snímek, na němž byla zachycena celá rodina včetně jejího staršího brášky Archieho (3), byl uveřejněn loni 23. prosince k příležitosti vánočních svátků.

Oslava, které se údajně účastnily i děti Zary Tindall a jejího muže Mikea Mia (8), Lena (3) a Lucas (1) nebo dcery Petera Phillipse a Autumn Kelly Savannah (11) a Isla (10), prý byla uspořádána v sobotu jako komorní zahradní piknik. Pochopitelně nechyběly balonky, spousta dobrot, veselé hry a narozeninový dort. Zara Tindall a Peter Phillips jsou potomci jediné dcery královny a prince Philipa.

A je to tady! Meghan s Harrym se po dlouhé době setkali se členy královské rodiny. Jak to dopadlo?

Během pobytu Harryho a Meghan v Británii údajně došlo i na první setkání Lilibet s její prababičkou, a to ve čtvrtek nebo v pátek, bližší informace ale bohužel nejsou k dispozici. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků