Dcera se s ní jen těžko loučí. Super.cz

To, že nemusí chodit denně do práce, má i své nevýhody. Dcera Moravcové si vyžaduje její stálou pozornost

Svou kariéru začala jako modelka. Pak se prosazovala jako moderátorka. S věkem a zkušenostmi v showbyznyse se Nikol Moracová (35) etablovala spíše ve světě sociálních sítí.

„Rodina je pro mě na prvním místě. Proto nejraději trávím čas s ní (s dcerou Violet Balage, 3) a funguji jako influencer. Když jsem dva měsíce moderovala reality show Love Island, tak jsem se jí nemohla úplně věnovat a teď to doháním. Možná časem najdu balanc.“

Cizinku umí zahrát bývalá hvězda Ulice tak dokonale, že jí lidé nevěří, že je Češka: Někdy mi to bylo líto,říká

Někdy se Nikol těžko kloubí práce a rodičovské povinnosti. „Je hrozně složité dítěti vysvětlit, že maminka a tatínek mají home office. Dnes zůstala doma s babičkou, já už jsem byla na odchodu a bylo složité jí vysvětlit, že jde maminka do práce,“ řekla nám Nikol na otevření české ambasády francouzské kosmetické značky.

Potomka si Moravcová nemohla pořídit v lepší čas: Mateřskou si se mnou vzal celý svět

Spoustu času tráví Moravcová s rodinou na Kanárských ostrovech. Proto by bylo řešením ji umístit do školky v Praze a na Kanárech. „Bariérou je ale jazyk. Pro mě je španělština španělská vesnice. Učila jsem se jen německy a anglicky. Malá umí díky slovenskému manželovi víc slovensky než česky,“ říká Nikol Moravcová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků