Princ Louis při oslavách neposeděl...

Princ Louis při oslavách neposeděl... Profimedia.cz

Kate a William zhodnotili oslavy královnina jubilea. A takhle si vystřelili z prince Louise, hvězdy fotografů

Velká Británie za sebou má několikadenní oslavy sedmdesáti let vlády královny Alžběty II. Začaly už ve čtvrtek a vyvrcholily sobotním koncertem u Buckinghamského paláce. S královnou pochopitelně slavila celá rodina.

Nechyběli princ Charles a jeho žena Camilla, z Kalifornie dorazili princ Harry s manželkou Meghan a samozřejmá byla i účast prince Williama s manželkou Kate a dětmi. A právě nejmladší potomek vévody (40) a vévodkyně (40) z Cambridge byl hvězdou záběrů na královskou rodinu. Princ Louis (4) jednoduše neposeděl a při jeho zabavení se zapotili nejen rodiče, ale i děda Charles.

Tůdle, mámo! Rozdováděný princ Louis opět odrovnal Brity, usměrnil ho až děda Charles

Britové se nad snímky šklebícího se chlapce doslova královsky bavili a nebyl den, kdy by se snímek malého Louise neobjevil v médiích. Rodičům to neuniklo, a tak si při shrnutí slavnostního víkendu neodpustili drobný žertík.

„Byl to úžasný víkend plný oslav. Vidět lidi po celé zemi, jak se spojili, s rodinami, přáteli a svými milovanými, bylo mimořádné,“ začali Kate a William svůj post. Následovalo poděkování všem, kteří se na organizaci oslav podíleli. „Všichni jsme si to neuvěřitelně užili, především pak Louis...,“ pobavil vévodský pár své fanoušky.

Tohle vás dostane: Princ Louis (4) na balkoně Buckinghamského paláce všechny odrovnal

Ti kromě jiného velmi kvitují, že své děti nesvazují přehnaně přísnými pravidly. „Díky, že jste ho zapojili a umožnili mu být dítětem. Jako rodiče odvádíte skvělou práci,“ vysekla manželům poklonu jedna ze sledujících. „Louise milujeme,“ vzkazovali další hromadně. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků