Televizní hvězdička si dopřála k narozeninám další sérii plastik.

Televizní hvězdička si dopřála k narozeninám další sérii plastik. Profimedia.cz

Hvězda pořadu 16 a těhotná při běhu po pláži rozvlnila svůj silikon, který má snad všude

Televizní hvězdička Farrah Abraham, která se před čtrnácti lety proslavila v pořadu 16 a těhotná a Náctileté maminky poslední roky spíš než jako herečka vyniká svou posedlostí úpravami zevnějšku. Ke svým 31. narozeninám si dopřála další sérii operací a výsledek předvedla během svého pobytu na Havaji.

Do Honolulu Abraham odletěla minulý týden se svou třináctiletou dcerou Sophií Laurent, jejíž tatínek Derek Underwood zemřel v roce 2008 při autonehodě.

Účastnice reality show Náctileté maminky má za sebou další plastiku: Po nosu a ňadrech došlo i na její klín

Farrah minulý týden absolvovala na klinice v Manchesteru korekci tváří a čelisti, plastiku nosu, výplně rtů, pozvednutí obočí a již zmiňované vyplnění boků a pozadí.

V minulosti už podle svých slov utratila přes 133 tisíc dolarů za nejrůznější úpravy, mezi nimiž nechybělo několik plastik poprsí, nosu, brady, nespočet botoxů a výplní rtů a rovněž úprava intimních partií.

Stálo to peníze, tak ať to všichni vidí! Hvězda pořadu Náctileté maminky přišla na akci téměř nahá

Její postupná transformace ale zřejmě lidi baví a na sociálních sítích ji sleduje přes šest miliónů fanoušků. V minulosti se dala i na natáčení pornografických snímků. Rodačka z Nebrasky se ovšem prezentuje rovněž jako zpěvačka nebo spisovatelka. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků