Demi Moore a Daniel Humm zavítali na French Open.

Demi Moore a Daniel Humm zavítali na French Open. Profimedia.cz

Demi Moore (59) v tom pěkně lítá: Tohle je její nový přítel, o třináct let mladší švýcarský šéfkuchař

Vypadá to, že se na herečku Demi Moore (59) po několika nevydařených románcích opět usmálo štěstí v lásce. V neděli si během tenisového zápasu na French Open v Paříži vyměňovala něžnosti s populárním švýcarským šéfkuchařem Danielem Hummem (46). Dvojice se od sebe nemohla odtrhnout, a herečka tak jen potvrdila již dřívější spekulace o jejich vztahu.

Nestárnoucí hvězda snímků G. I. Jane, Neslušný návrh či Striptýz a její partner seděli v hledišti a vzájemnou náklonnost nijak neskrývali. Fotili si selfíčka a fotografům se ochotně usmáli do objektivu. Těžko říct, na kolik se při všem tom tulení, které Demi dělila mezi Daniela a roztomilého psíčka na klíně, stihla věnovat i zápasu mezi Rafaelem Nadalem a Casperem Ruudem.

Jim už bude 60 let? Kulatiny letos oslaví nejen Demi Moore, Tom Cruise nebo Jim Carrey

Sympatický rodák ze Strengelbachu je majitelem několika vyhlášených restaurací, jejichž kuchyně se zaměřuje na sezónní suroviny z místních zdrojů. Ve 24 letech získal svou první Michelinskou hvězdu. Jeho restaurace Eleven Madison Park zvítězila v žebříčku 50 nejlepších restaurací světa.

To je postavička! Demi Moore (58) potěšila fanoušky snímky v bikinách

Daniel má za sebou jedno nevydařené manželství s Vivienne Colette, Demi to nevyšlo dvakrát – s Brusem Willisem ani Ashtonem Kutcherem. Po druhém rozvodu měla pár nepříliš trvalých vztahů například s hercem Martinem Hendersonem, investorem v oboru umění Vitem Schnabelem, obchodníkem Harrym Mortonem či muzikantem Seanem Fridayem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků