Shakira a Gerard Piqué se prý rozešli.

Shakira a Gerard Piqué se prý rozešli. Profimedia.cz

Další rozchod na obzoru? Shakira prý fotbalistu Piquého načapala při nevěře

Kauza Johnnyho Deppa (59) a Amber Heard (36) sotva skončila a světovým showbyznysem otřásl další skandál. Tentokrát se o to postarala kolumbijská zpěvačka Shakira a její o deset let mladší fotbalista Gérard Piqué, který hraje za klub FC Barcelona.

Podle španělských médií slavný pár žije už měsíc od sebe. A důvod? Slavná kráska měla prý svého partnera nachytat inflagranti s jinou. Média teď spekulují, kdo je tou milenkou.

Shakira a Piqué spolu vychovávají dva syny Sashu a Milana, ale nikdy se nevzali. Zpěvačka se několikrát nechala slyšet, že svatba a manželství ji děsí. Nabízí se tak otázka, zdali ji katalánský hezoun nepodváděl už dříve a zpěvačka se to snažila nevidět, proto se do manželství s ním nikdy nehrnula.

Shakiru v Barceloně napadli divočáci. Zbyla jí jen rozervaná taška

Na sociálních sítích se také množí spekulace, jestli Shakiry nový singl „Te felicito“ tedy „Gratuluji ti“ není směřován právě Piquému, text by krizi napovídal:

„Byla to kapka, která už přetekla sklenici. Neříkej mi, že tě to mrzí, i když by to znělo upřímně, já tě dobře znám a vím, že mi lžeš. Gratuluji ti, jak to na mě hraješ!“ 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků