Vévoda s vévodkyní z Cambridge a jejich dětmi na balkoně Buckinghamského paláce

Vévoda s vévodkyní z Cambridge a jejich dětmi na balkoně Buckinghamského paláce Profimedia.cz

Vévodkyně Kate na královnino jubileum opět recyklovala šaty. Není divu, když jí tak sluší!

Vévodkyně z Cambridge (40) u lidí sklízí sympatie nejen svým věčným úsměvem a pozitivní energií, ale i přístupem k šatníku, který je šetrnější, než u většiny celebrit. Jak je známo, Kate se nebojí recyklovat modely a udělala to i během úvodního ceremoniálu vojenské přehlídky Trooping the Colour, jež se letos nesou v duchu královnina významného diamantového jubilea.

Většina členů královské rodiny vsadila na nejrůznější odstíny modré, a to včetně vévodkyně Camilly, všech tří potomků Kate a Williama, i samotné královny. Catherine ovšem vynesla sněhově bílý model od Alexandera McQueena za tři tisíce liber, tedy za bezmála 87 tisíc korun. Ten doplnila o elegantní klobouk Philip Treacy a náušnice po princezně Dianě.

Kate recyklovala šaty: V Kanadě si vzala róbu ze zásnub a byla opět neodolatelná

Bílé šaty ve stylu dlouhého blejzru vynesla již loni na slavnostní recepci summitu G7, který během doznívající pandemie v Británii pořádal premiér Boris Johnson. Kate se v nich blýskla vedle představitelů zemí G7 a mimo jiné i po boku dalších významných žen jako je Angela Merkel, manželka britského premiéra Carrie Johnson, manželka francouzského prezidenta Brigitte Macron, manželky amerického prezidenta Jill Biden nebo samotné královny Alžběty II. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků