Orlando Bloom na pláži v Santa Barbaře.

Orlando Bloom na pláži v Santa Barbaře. Profimedia.cz

Ta Katy Perry se ale má: Orlando Bloom předvedl vypracovanou muskulaturu v plavkách jako z Pobřežní hlídky

Tady by možná i Mitch Buchannon v nejlepší formě blednul závistí… Ač Orlando Bloom (46) už nepatří mezi úplné mladíky, figuru by mu mnozí z nich mohli závidět. I v pětačtyřiceti se pyšní vyrýsovaným tělem, které v pondělí předvedl v celé kráse na pláži v Santa Barbaře.

Není pochyb, že rodák z anglického Kentu na sobě maká a chce být pro svou možná ještě o něco slavnější partnerku stále přitažlivý. Vždyť i Katy Perry (38) patří mezi nejvíc sexy zpěvačky.

Orlando Bloom zase perlí: Takhle okomentoval polonahou fotku snoubenky Katy Perry

A kdo že si v minulosti mohl užívat jeho mužného těla nejen na pohled? V letech 2003 – 2006 randil s herečkou Kate Bosworth, ale vztah nebyl stabilní a pár se v průběhu této doby několikrát rozešel.

Koncem roku 2007 začal filmový Legolas randit s australskou modelkou Mirandou Kerr, s níž se v červnu 2010 zasnoubili a už v červenci se vzali. V lednu následujícího roku Miranda přivedla na svět syna … Dvojice se rozvedla koncem roku 2013.

Po rozvodu s hollywoodskou hvězdou Bloomem se vrhla do dalšího manželství: Krásná Miranda Kerr se vdala za mladého miliardáře

Následovalo pár románků, než Orlando poznal Katy Perry. Ani oni ovšem neměli na růžích ustálo, už po roce se poprvé rozešli, ale přesně o 12 měsíců později to dali znovu dohromady. Na svatého Valentýna 2019 se zasnoubili a v srpnu 2020 se jim narodila dcera. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků