Markéta Mayerová v pořadu Rande

Markéta Mayerová v pořadu Rande TV Nova

V devadesátkách patřila k moderátorským hvězdám Novy. Jak dnes vypadá Markéta Mayerová (55)?

V devadesátkách patřila k moderátorským hvězdám Novy. Snad každý si pamatuje, jak Markéta Mayerová (56) moderovala se Slávkem Bourou seznamovací pořad Rande, začínali ale už roku 1994 ve Snídani s Novou.

V neděli slaví sympatická moderátorka půlkulaté narozeniny a dostává se přesně k polovině svého pobytu mezi padesátnicemi. V pořadu Rande střídala účesy jako na běžícím páse a tvořila nerozlučnou dvojku se svým dnes už bývalým manželem Slávkem Bourou, s nímž má už dospělou dceru Agátu, která studuje vysokou školu. O svých účesech, jimž říkala „Markéťáky“ dokonce napsala knihu.

V tomhle útulném domě za Prahou žije už 22 let: Markéta Mayerová ukázala domácnost, kterou průběžně obměňuje

Mayerová i po skončení populárních nováckých pořadů moderovala nejrůznější společenské akce a slyšet byla také z rádiového éteru. Věhlasu z devadesátek ale nedosáhla, a to i proto, že se svět televizní zábavy s příchodem internetového věku přeci jen změnil. Dnes se věnuje především designu.

Na začátku devadesátek byl hvězdou Novy. Co dnes dělá Slávek Boura?

„Natáčím videa, která se zaměřují na hobby, zahradu nebo bydlení. Kromě toho také chodím na návštěvy k hercům, zpěvákům nebo architektům a povídám si s nimi o jejich bydlení. Navíc také píšu, dělám časopis,“ řekla loni Super.cz Mayerová. Jak šel s oblíbenou moderátorkou čas, si připomeňte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků