Dominika Gottová

Dominika Gottová Foto: archiv D. Gottové

Dominika Gottová se svou písní útočí na německá rádia. Po vzoru svého otce

Letos v lednu natočila Dominika Gottová (49) vzpomínkovou píseň svému otci Karlu Gottovi (✝80). Song Pro tebe nazpívala spolu s italským zpěvákem Gabrielem Grillottim. Nyní se po vzoru svého otce rozhodla prorazit v Německu, kde byl zpěvák velmi populární.

Na své poslední návštěvě Česka přezpívala Dominika píseň do němčiny. Německá rádia v tomto týdnu píseň dcery Karla Gotta pod názvem Für dich začala vysílat. Německou verzi songu zahrálo už několik rádiových stanic nejen v Německu, ale také v Rakousku i Švýcarsku a písničku pustilo do éteru i velmi poslouchané bavorské rádio Antenne Bayern.

Nejstarší dcera Karla Gotta po příletu do Česka: Dominika se po čase pochlubila maminkou (87)

„Rozhodli jsme se k jejímu natočení proto, že tatínek byl velmi populární i v německy mluvících zemích a rádi bychom tedy tuto píseň představili i jeho fanouškům v Německu, Rakousku či Švýcarsku,“ řekla Dominika Gottová, která je aktuálně ve Finsku, kde žije se svým manželem a muzikantem Timem Tolkkim.

Dominika Gottová v obležení krásných mužů: Můj manžel se mi nelíbí, ale je to zlatíčko, prozradila

I díky němu je Dominika po celý život fanynkou rockové a metalové hudby. Žánr, do kterého se při tvorbě své první písně pustila, by možná překvapil i samotného Karla Gotta. „Paradoxně i táta měl tuhle muziku rád. Vždycky říkal, že by si rád zazpíval něco tvrdšího, ale že by to jeho fanoušci nepřijali. A teď by asi koukal, že jsem také natočila písničku - a ještě ve stylu šansonu,“ řekla Dominika, která se do Česka plánuje brzy opět podívat, a to i proto, že po uvedení knihy Poslední roky s Karlem, pracuje na další. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků