Jaromír Jágr a Dominika Branišová

Jaromír Jágr a Dominika Branišová Herminapress

Jaromír Jágr poprvé po autonehodě ve společnosti. Podívejte se, jak se k němu tulila jeho půvabná láska

Hokejová legenda Jaromír Jágr (50) už je zase ve formě. Všem fanouškům pořádně zatrnulo, když měl Jágr autonehodu, při níž se jeho automobil střetl s tramvají. Hodně vyděšený byl i samotný hokejista.

„Myslel jsem si, že je to můj konec. Vždy jsem věřil, že vyšší moc má nade mnou ochrannou ruku a dnes jsem se o tom znovu přesvědčil. Díky Bohu!“ prohlásil těsně po nehodě Jágr. Ten se teď objevil ve společnosti, aby představil svůj nový podnikatelský záměr spojený s jeho značkou JJ68. Hokejista vypadal výborně a doprovod mu dělala jeho půvabná přítelkyně Dominika Branišová (28).

VIDEO: Jaromír Jágr měl bouračku. Takhle dopadlo jeho auto po srážce s tramvají!

Ta také Jágra po nehodě vyzvedávala a musela o něj mít obrovský strach. Dominice to v růžovém outfitu moc slušelo a k Jágrovi se tulila jako zamilovaná hrdlička. Během nehody sice řídil auto Jágr, ale v průběhu hokejové sezony prý za volant usedá Dominika a řídí ona, aby se hokejista mohl soustředit na sportovní výkon a nemusel se ničím rozptylovat.

Jágr má prý k dětem významně dobrý vztah. Potkala Branišová budoucího otce svých dětí?

Až díky slavnému příteli se přitom nebála znovu začít řídit. „Měla jsem řidičák od svým osmnácti, ale jelikož jsem žila v zahraničí a mimo Prahu, tak jsem nikdy neřídila. Jarda mě ale posadil za volant a řekl: ’Jeď’," popsala Super.cz nedávno kráska s tím, že neměla moc na vybranou. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků