Ronnie Wood a jeho největší životní radost - dcery Gracie a Alice.

Ronnie Wood a jeho největší životní radost - dcery Gracie a Alice. Foto: Richard Young/Shutterstock, Profimedia.cz

Legendární kytarista Ronnie Wood slaví 75 a jeho dvojčata šest let! Podívejte, jak rozkošné má holčičky

U ikonického člena Rolling Stones Ronnieho Wooda se poslední dny nesou v duchu oslav. Zatímco jeho kouzelné dcery Gracie a Alice měly narozeniny v pondělí, Ronnie má 75 ve středu. Při té příležitosti také sdílel na svém Instagramu fotografie svých nejmladších dcer, jejichž maminkou je kytaristova druhá žena Sally Humphreys (44).

„Šťastné narozeniny našim holkám Gracie Jane a Alice Rose! Přeji vám oběma kouzelný den. Milujeme vás,“ napsal Ronnie ke snímku, na němž se k sobě jeho dcerky roztomile tisknou.

Ronnie Wood se po dvojitém boji s rakovinou cítí jako mladík. Energii mu dodává i tato výrazně mladší brunetka

Už ve středu přitom ve španělském Madridu odstartuje dvouměsíční turné Rolling Stones s názvem Sixty Tour konající se k 60. výroční založení kapely. Během celkem čtrnácti vystoupení se skupina ukáže i u našich sousedů – 15. července ve Vídni a 27. července v německém Gelsenkirchenu.

Wood, jenž nedávno podruhé překonal rakovinu, se netají tím, že právě mladá rodina je jeho největší životní vzpruhou. Díky ní se prý cítí na devětadvacet a je přesvědčen, že věk je jen číslo.

Kytaristovi (73) Rolling Stones se vrátila rakovina: S nemocí se tajně potýkal v průběhu lockdownu

„Život mi dal příležitost v tomto věku znovu vychovávat holky. Mé starší děti už odrostly a po domě mi běhají dvě malé. Alice a Gracie a jejich matka jsou požehnáním,“ svěřil se magazínu Esquire. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků