Lily James (uprostřed) se jako představitelka Playmate Pamely Anderson osvědčila, zahraje si i Annu Nicole?

Lily James (uprostřed) se jako představitelka Playmate Pamely Anderson osvědčila, zahraje si i Annu Nicole? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Od Popelky přes Pamelu až k Anně Nicole Smith: Něžná Lily James má ztvárnit další sexbombu!

Anglická herečka Lily James (33) se natolik osvědčila svým ztvárněním sexbomby Pamely Anderson v seriálu Pam & Tommy, že si nejspíš střihne rovnou další věhlasnou sexbombu Annu Nicole Smith. V právě připravované biografii o nechvalně proslulé blondýnce, která předčasně zemřela ve svých devětatřiceti letech, má ztvárnit opět hlavní roli.

Film, jenž vytvářejí Patrik Simpson a Pol Atteu – dva nejlepší přátelé modelky, jež se proslavila sňatkem s o 63 let starším miliardářem J. Howardem Marshallem, údajně sáhli právě po Lily James.

Pro roli Pamely jí nasazovali obrovské poprsí: Neřekli byste, že není skutečné!

Ta v minisérii o divokém soužití Pamely Anderson a Tommyho Leeho sklízí chválu, a jak názorně předvedla, dokáže se před kamerou pořádně odvázat. V seriálu nebyla nouze o pikantní záběry včetně divokých sexuálních scén.

Herečka (32) ukázala přednosti v odvážném modelu: Jak se vám líbí bez silikonů, které jí nasadili pro roli Pamely Anderson?

Třiatřicetiletá rodačka ze Surrey přitom v minulosti dostávala role spíše opačného rázu, proslavila se například jako Popelka ve stejnojmenném snímku z roku 2015, kde zazářila po boku Richarda Maddena, Cate Blanchett nebo Heleny Bonham Carter. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků