Gabriela Partyšová

Gabriela Partyšová Foto: archiv G. Partyšové

Už ji přerostl: Gábina Partyšová se pochlubila synem Kristiánem, ze kterého už je pořádný fešák

Už to dávno není malý kluk. Ze syna Gabriely Partyšové (44) vyrostl už opravdový fešák. Moderátorku už dokonce Kristián přerostl, a to letos v zimě oslaví teprve patnácté narozeniny.

„V zimě mu bude 15 let, studuje osmým rokem česko-kanadskou školu, která ho naučila plynně anglicky a pasivně francouzsky. Učí se na jedničky, dvojky a hodně sportuje. Příští rok bude dělat přijímačky na gymnázium a byli jsme se podívat i na dny otevřených dveří střední školy Michael, která má dobré reference,“ řekla nám pyšná máma Gábina Partyšová.

Stejně jako stovky lidí, skrze sociální sítě, i svého syna motivuje k pohybu „Kristian je stejně jako já denně na orbitreku a taky posiluje tělo vlastni vahou, po činkách ještě moc nesahá, protože mu trenér ve fitness říkal, že nemá posilovat s činkami, aby ještě vyrostl,“ dodala moderátorka společenského magazínu. Kristián se za poslední rok opravdu vytáhnul, je z něho neuvěřitelný fešák a z fleku by mohl mámu doprovázet už i do společnosti.

Vysportované tělo vystavila slunečním paprskům: Gábina Partyšová dala na odiv své křivky v plavkách

Společně tráví spoustu času také na golfu, kam Gábina občas vezme i svého otce. „Je to nejlepší sport, který znám. Mohu trávit se svým synem a tátou hodiny na vzduchu, povídat si a ujdeme někdy až 15 kilometrů,“ řekla nám Partyšová, která má kousek od domu hřiště PGA National Czech Republic, kde trénuje a občas hraje. „Syn už hraje lépe než já a radí mi na hřišti,“ prozradila nám moderátorka, která vede syna i k hudbě.

„Kristian hraje na bicí a piano, takže mu neuniklo ani vzdělávání kulturní. Má ve škole výbornou paní učitelku klavíru původem z Ruska a ta ho vede velmi dobře. Takovým dobrým drilem, který dnešní děti velmi potřebuji,“ dodala moderátorka Života ve hvězdách. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků