Coco s dcerou Chanel v aquaparku.

Coco s dcerou Chanel v aquaparku. Foto: Instagram Coco Austin

Modelka proslulá obřími vnadami opět sladila s dcerkou bikiny: „Nikdy nás to neomrzí,“ říká

Už od narození své dcerky Chanel před šesti lety razí modelka Coco Austin (43) trend vzájemně sladěného oblečení. Nejde ovšem jen o stejné barvy nebo styl, ale o téměř totožné modely. Manželka rapera Ice-T tím zkrátka proslula víc, než čímkoli jiným, a tak v tom hodná pokračovat a prohlašuje, že je to nikdy nepřestane bavit.

Třiačtyřicetiletá majitelka kyprých tvarů sdílela ve čtvrtek další ze série podobně laděných fotografií, tentokrát z Baha Bay Water Parku na Bahamách. Coco s dcerou pózovaly u jednoho z bazénů v křiklavě růžových bikinách, které modelka korunovala ještě růžovějšími vlasy. Aspoň, že ty si u dcery odpustila.

Tohle už je vážně moc! Modelka (40) narvala obří zadnici do těsných legín

Dvojice tak předvedla další ze série modelů značky Sugar Dollz, která se právě na podobně výrazné plavky v nejrůznějších variantách a velikostech specializuje.

Minulý týden se ovšem modelka s manželem dostali pod palbu po sdíleném snímku, na němž pózují v obchodě a mají dceru v kočárku. U záběru se okamžitě strhla diskuze mezi fanoušky. Jedni nemohli pochopit, proč by mělo šestileté dítě jezdit v kočárku, další jim zase oponovali, že je každého věc, do kdy jej chtějí rodiče svým potomkům dopřát, pokud o něj dítě stojí.

Vnadná modelka (42) stále kojí svou pětiletou dceru: Nebudu jí odpírat něco, co sama chce, vzkazuje

Není to poprvé, co se Coco nesetkává s pochopením ohledně výchovy své dcery. Mnozí se například pozastavovali nad tím, že ještě loni dceru kojila. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků