Zápasnice Kundosaki tentokrát jako modelka Super.cz

Potetovaná zápasnice MMA Kundosaki poprvé na přehlídkovém mole. Zadek mám u kolen, šokovala

Kateřinu Klinderovou alias Kundosaki znáte především coby zápasnici MMA. Již dva roky ale v kleci nebyla. Poprvé se nyní kráska, která vyrostla do výšky 183 centimetrů, předvedla na přehlídkovém mole.

"Jsem úplně poprvé na mole. Líbila jsem se?" zeptala se nás Kateřina, která byla na přehlídce Debbie Brown rozhodně k nepřehlédnutí. Postavu má dokonalou, i když sama si to nemyslí.

"Už jsem dva roky bez přípravy, už se na molo hodím víc. U vysokých lidí jdou svaly dolů. Chvíli necvičíte a zadek máte u kolen. Mně ale nikdy nerostla extra ramena, zadek mě mrzí, to ale nejde ovlivnit. Na dvou metrech dělat svaly je těžký. Mám takovou stavbu těla," vysvětlila Super.cz Kundosaki.

Potetovaná kráska Kundosaki se v kleci jen tak neobjeví: Kvůli zdravotním problémům nemůže do ringu

Štíhlou postavu si ale drží stále. "Naštěstí mi stačí strava, tělo funguje i bez toho. Musím se ale vrátit do procesu. Máme skoro léto, už potřebuju nějakou fotku v plavkách. Kateřina v plavkách již brzy ve vašich domovech a na vašich obrazovkách," dodala se smíchem Kateřina, která pracuje v nočním klubu a také u Oktagonu funguje jako moderátorka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků